تبلیغات
دنیای اطلاعات - مطالب خرداد 1391
دنیای اطلاعات
کهشکشان اطلاعات نرم افزارو اخبار
به سایت ما خوش آمدید

قاسم دهنوی که با تیم فوتبال استقلال قرارداد داخلی امضا کرده بود با اعلام مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به این تیم پیوست.


 قاسم دهنوی که با تیم استقلال قرارداد داخلی امضا کرده و در تمرینات این تیم حضور یافته بود، طبق اعلام جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امروز با این تیم قرارداد بست. مدیرعامل تراکتورسازی در حالی از عقد قرارداد با دهنوی خبر داد که مسئولان استقلال اعلام کرد‌ه‌اند این بازیکن روز گذشته از استقلال چک گرفته است. دهنوی در تمرین صبح روز گذشته استقلال شرکت کرد اما در تمرین بعد از ظهر حضور نداشت.
به گزارش ورزش سه

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 31 خرداد 1391
دبیر شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: هرگونه رفتار در مسیر گفت‌وگو غیرسازنده پاسخ متناسب و مفتضی خواهد داشت. حرکت در مسیر غلط و بن بست تقابل با ملت ایران شرایط خاص خود را دارد.

به گزارش مهر  سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران پس از پایان مذاکرات ایران و گروه 1+5 در مسکو در نشستی خبری گفت: امروز 1+5 به پیشنهاد ما در دور مذاکرات استانبول و بغداد رسید که باید برای این گفت وگو ها نشست کارشناسی برگزار کنیم. هرچند دیر به این نتیجه رسیدند اما ما از همین نیز استقبال می‌کنیم.

جلیلی همچنان در ادامه با بیان اینکه مهمترین دستاورد این دور از مذاکرات تشکیل شوراهای کارشناسی بود اظهار داشت:گفت‌وگو‌ ها وقتی می‌تواند موثر باشد که جلسات کارشناسی برگزار شود تا دیدگاهها به هم نزدیک شود. لذا ما در فاصله 25 روز دور بغداد تا مسکو 5 نامه نوشتیم و گفتیم لازمه گفت وگوی سازنده جلسات کارشناسی است. ما این مساله را در استنابول هم مطرح کردیم.

وی ادامه داد:ما تاکید کردیم که اورانیم غنی شده حق طبیعی ایران است و غنی‌سازی اورانیوم در همه سطوح برای مصارف صحیح حق مسلم ملت ایران محسوب می‌شود. ما به شکل دقیق مستند و مستدل و با استفاد هاز اسناد حقوقی و فنی ثابت کردیم که بسیاری از رفتارهای خلافی که علیه ملت ایران اعمال شده است غیر قانونی است و توضیح دادیم چرا قطعنامه های شورای امنیت را غیرقانونی می دانیم.

جلیلی تاکید کرد:ما در نشست دوم ارزیابی دقیق و جامعی از پیشنهادات آنها در بغداد ارائه دادیم. آنها با توجه به پاسخ های دقیق که ایران داده است فرصت انتخاب دارد.آنها در معرض آزمون مهم برای حلب نظر ملت ایران هستند.آنها در کعرض یک انتخاب هستند تا بتواند از مسیر های بن بست گذشته خارج شوند

جلیلی همچنین اظهار داشت: مذاکرات این دور جدی‌تر، واقعی‌تر و فراتر از اظهار مواضع بود و جمهوری اسلامی ایران بحث‌های جامعی در تبیین دیدگاه‌هایش در محورهای پنج‌گانه تهیه کرده بود .

وی در ادامه به پیشنهادات اشاره کرد و گفت:در نشست اول گفت‌وگو به ارایه‌ی پیشنهادات خود پرداخیتم. مستند و با استناد حقوقی ثابت کردیم که بسیاری از رفتارهای خلافی که علیه ملت ایران اعمال می‌شود غیرقانونی است و به وضوح توضیح دادیم که چرا قطعنامه‌های شورای امنیت را غیرقانونی می‌دانیم و این موضوع را با ادله‌ی مستدل بیان کردیم.

وی همچنین به دور دوم مذاکرات اشاره کرد و گفت: در جلسه دوم به نقد پیشنهادات انها پرداخیتم و بحث هایمان آنچنان مستدل و مستند و روشن و صریح بود که انها از این نوع استدلال کردن ما تشکر کردند و طرح این مواضع را در فهم مسائل ایران موثر دانستند.

مذاکره کننده ارشد ایران تصریح کرد: هیچ منطقی برای مقابله با مسیر پیشرفت ملت ایران وجود ندارد. امیدواریم این فرصت موجب شود آنها بتوانند با استفاده از بحث‌های جلسات کارشناسی مسیر صحیح را انتخاب و از مسیر بن بست گذشته خارج شوند.

جلیلی افزود: آمادگی داریم در جلسات کارشناسی، هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ حقوقی و سیاسی با منطق روشن حقانیت مواضع ایران را به خصوص در فعالیت‌های صلح آمیز هسته ای بیان کنیم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: هرگونه رفتار در مسیر گفت‌وگو غیرسازنده پاسخ متناسب خواهد داشت. حرکت در مسیر غلط و بن بست تقابل با ملت ایران شرایط خاص خود را دارد. حرکت در مسیر سازنده گفت‌وگوها و همکاری می‌تواند آینده را برای موفقیت مذاکرات رقم بزند.همشهری‌آنلاین

نوع مطلب : سیاسی و اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 31 خرداد 1391

مهدی مهدوی‌کیا دقایقی قبل در جلسه‌ای با رویانیان قراردادش را به مدت یکسال با سرخ‌پوشان سفید امضا کرد.


 مهدی مهدوی‌کیا هافبک با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی قبل در جلسه‌ای با رویانیان شرکت کرد و قراداد خود را به مدت یک سال دیگر سفید امضا کرد.

رویانیان در این باره گفت: مهدوی‌کیا مرد با اخلاق فوتبال کشورمان است که باید الگوی فوتبالیست‌های جوان ما باشد او سرمایه باشگاه است و ما افتخار می‌کنیم موشک فوتبال کشورمان یک سال دیگر در پرسپولیس ماند.
به گزارش ورزش سه
نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به اهدای خوردرو به بازیکنان در فصل نقل و انتقالات گفت: اگر داشتم به بازیکنانم هواپیما می‌دادم.


 محمد رویانیان در مورد پرداخت غرامت به مصطفی دنیزلی در صورت فسخ قرارداد، گفت: در صورت فسخ قرارداد، دنیزلی بخشی از پولی را که گرفته به باشگاه پس می‌دهد و این در قراردادش آمده است.


 وی در مورد احتمال سرمربیگری برونو متسو عنوان کرد: اگر متسو سرمربی نشود یک مربی خوب دیگر انتخاب می‌کنیم.رویانیان در مورد اینکه دایی هم شانسی برای سرمربیگری دارد فقط گفت: نه.


 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد پرداخت‌های میلیاردی به بازیکنان جدید این تیم تصریح کرد: مدرک دارم که خودشان دو سه سال است تخلف می‌کنند. هر مدیری که از این به بعد راجع به باشگاه پرسپولیس حرف بزند علیه‌اش اعلام جرم می‌کنم.


 رویانیان در مورد اهدای خودرو به بازیکنان پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: ماشین چیست؟ اگر داشتم به آنها هواپیما می‌دادم.


 به گزارش ورزش سه

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آیا میدانید چطور می‌شود چهار نفر زیر یک چتر بایستند و خیس نشوند؟ وقتی هوا آفتابی باشد

آیا میدانید آخرین دندانی كه در دهان دیده می‌شود چه نام دارد؟ دندان مصنوعی

آیا میدانید برای قطع جریان برق چه باید كرد؟ باید قبض آن را پرداخت نكرد

آیا میدانید چرا مار نمی‌تواند به مسافرت برود؟ چون دست ندارد كه برای خداحافظی تكان دهد

آیا میدانید چرا روی آدرس اینترنت به جای یك دبیلیو ، سه تا دبیلیو می‌گذارند؟ چون كار از محكم‌كاری عیب نمی‌كنه

آیا میدانید چرا فیل از سوراخ سوزن رد نمی‌شه؟ برای اینكه ته دمش گره داره

آیا میدانید چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟ چون علم پیشرفت كرده

آیا میدانید چرا دود از دودكش بالا می‌رود؟ چون ظاهرا چاره دیگری ندارد

آیا میدانید چرا لكلک موقع خواب یک پایش را بالا می‌گیرد؟ چون اگر هر دو را بالا بگیرد ، می‌افتد

آیا میدانید اگر كسی قلبش ایستاده بود چه می‌كنید؟ برایش صندلی می‌گذاریم

آیا میدانید اگر سر پرگار گیج برود چه می‌كشد؟ بیضی

آیا میدانید اگه یه نقطه آبی روی دیوار دیدید كه حركت می‌كند چیست؟ مورچه‌ای است كه شلوارلی پوشیده

آیا میدانید خط وسط قرص برای چیه؟ برای اینكه اگه با آب نرفت پایین با پیچ‌گوشتی بره

آیا میدانید ناف یعنی چه؟ ناف نمره صفری است كه طبیعت به شكم بی‌هنر داده است

آیا میدانید چه طوری زیر دریایی رو غرق می‌کنن؟ یه غواص میره در می‌ زنه

 

نوع مطلب : مطالب علمی و جالب روز، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دختر کوچولو وارد بقالی شد و کاغذی به طرف بقال دراز کرد و گفت:
مامانم گفته چیزهایی که در این لیست نوشته بهم بدی، این هم پولش.
بقال کاغذ رو گرفت و لیست نوشته شده در کاغذ را فراهم کرد و به دست دختر بچه داد، بعد لبخندی زد و گفت:
چون دختر خوبی هستی و به حرف مامانت گوش می دی، می تونی یک مشت شکلات به عنوان جایزه برداری.
ولی دختر کوچولو از جای خودش تکون نخورد، مرد بقال که احساس کرد دختر بچه برای برداشتن شکلات ها خجالت می کشه گفت: "دخترم! خجالت نکش، بیا جلو خودت شکلاتهاتو بردار"
دخترک پاسخ داد: "عمو! نمی خوام خودم شکلاتها رو بردارم، نمی شه شما بهم بدین؟"
بقال با تعجب پرسید:
چرا دخترم؟ مگه چه فرقی می کنه؟
و دخترک با خنده ای کودکانه گفت: آخه مشت شما از مشت من بزرگتره!
نوع مطلب : مطالب علمی و جالب روز، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

علی کریمی با توافقی یک ساله در پرسپولیس ماندنی شد.


 علی کریمی هافبک خوش تکنیک تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حرف و حدیث‌های فراوان امروز در جلسه‌ای با رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرکت کرد که در نهایت پس از این جلسه به توافق رسید که یک سال دیگر در پرسپولیس بماند.

کریمی قرارداد خود را فردا در هیئت فوتبال ثبت خواهد کرد.
به گزارش ورزش سه
نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با برنو متسو برای سکان هدایت پرسپولیس وارد مذاکره شد.


 پس از اینکه مصطفی دنیزلی روز یکشنبه در تماسی تلفنی با محمد رویانیان اعلام کرد که نیاز به مرخصی بیشتری دارد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه به قرمز‌پوشان در فصل بدنسازی ضربه‌ای وارد نشود با سه گزینه خارجی وارد مذاکره شد.

در این بین نام برنو متسو، سرمربی سابق تیم‌های ملی سنگال، امارات و قطر و یک گزینه پرتغالی دیگر وجود دارد.

گفتنی است متسو برنامه‌های خود را به باشگاه پرسپولیس داده و با این تیم به توافقات اولیه نیز رسیده است. با این حساب پرونده دنیزلی در حال بسته شدن است.

قرار است تا 2 روز آینده تکلیف وی با قرمز‌پوشان نهایی شود.
به گزارش ورزش سه
نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مسئولان ملوان در راستای حضور پرقدرت برای فصل آینده لیگ برتر فوتبال در حال مذاکرات نهایی با سه بازیکن جدید هستند.


به گزارش ایسنا، در شرایطی که 70 درصد سهام ملوان با امضا قرارداد رسمی به حسین هدایتی واگذار شد این تیم علاوه بر جذب پژمان نوری، مازیار زارع و جواد شیرزاد در حال مذاکرات نهایی برای جذب سه بازیکن استقلال، پرسپولیس و صبای قم است.

بر این اساس حسین بادامکی هافبک پرسپولیس، اسماعیل شریفات مهاجم استقلال و سعید بیات مدافع راست صبای قم سه بازیکنی هستند که به احتمال فراوان با قراردادی یکساله به ملوان ملحق خواهند شد.

اردوی آماده سازی ملوان برای شرکت در دوازدهمین دوره لیگ برتر نیز از جمعه دوم تیر در سرعین اردبیل برپا خواهد شد.
به گزارش ورزش سه
نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

محمد رویانیان امشب با برنو متسو در جلسه‌‌ای شرکت کرد و به توافق اولیه رسید.


  مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از اینکه با مصطفی دنیزلی به بن‌بست خوردند با سه گزینه خارجی وارد مذاکره شدند.

از همین‌رو محمد رویانیان پس از این که سفری به خارج از کشور داشت با متسو به توافق‌هایی رسیده بود، تا اینکه این مربی فرانسوی بامداد امروز وارد تهران شد و امشب در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با محمد رویانیان به گفت‌وگوی مستقیم پرداخت.

گفته می‌شود توافقات اولیه مابین طرفین شده است اما باید تکلیف دنیزلی مشخص شود و طرفین خواسته‌های یکدیگر را بررسی کنند.

متسو ابراز علاقه کرده که دوست دارد در پرسپولیس مربیگری کند. برای انجام این مذاکره با برخی از بازیکنان با تجربه پرسپولیس نیز مشورت گرفته شد.
به گزارش ورزش سه
نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :( کل صفحات : 39 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   
درباره وبلاگ


این وبلاگ جهت راحتی شما عزیزان می باشد.این وب با امکانات و پست هایی ورزشی و سیاسی و نرم افزار و گرافیکی میانبری برای شما دوستان گرامی.
این وبلاگ وبلاگ های خوبی را پشتیبانی می کند مانند:انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان البرز و سایت آموزشی مدرسه شهید نیکنژاد(سایت حذف شده) و وب فناوری مدرسه شهید نیک نژاد.
اگر سفارش طراحی دارید فقط با لینک کردن وبم برای شما انجام میدهم

مدیر وبلاگ : فرشاد حمیدوند
نظرسنجی
شما طرفدار کدام تیم هستید؟(نظرسنجی عمومی)

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای دنیای اطلاعات محفوظ است